DŁUGA WYCIECZKA ROWEROWA Z PSEM? TAK, ALE NIE NA SMYCZY!

DŁUGA WYCIECZKA ROWEROWA Z PSEM? TAK, ALE NIE NA SMYCZY!

Lubisz jeździć rowerem, ale żal Ci ciągle zostawiać psa samego w domu? Znamy na to sposób, i bynajmniej nie jest on związany z okrutnym ciągnięciem pupila za sobą na smyczy. Przekonaj się, czym jest nowoczesna przyczepka rowerowa i jak może Ci się przysłużyć na wycieczce rowerowej z czterołapem.

PRZYCZEPKA ROWEROWA DLA PSÓW? JAK TO DZIAŁA?

Być może kojarzysz nowoczesne, wygodne przyczepki na rower dla dzieci, które wyglądają jak królewskie karoce i są montowane za pomocą dyszla do roweru rodzica. Podobnie, a w zasadzie identycznie, działa przyczepka rowerowa dla zwierzaków. Za pomocą metalowych prętów przykręca się ją do tylnego koła pojazdu właściciela, co z jednej strony zapewnia trwałość połączenia, z drugiej zaś zapobiega wpadnięciu przyczepki rowerowej na koło.

CZY PRZYCZEPKA ROWEROWA JEST BEZPIECZNA I WYGODNA DLA PSA?

Kochasz swojego psa i na pewno nie chciałbyś, aby stała mu się krzywda. Potrzebujesz pewności, że przyczepka rowerowa jest w pełni bezpieczna dla futrzaka, jak również wygodna – doskonale to rozumiemy! Na szczęście wspomniana przyczepka rowerowa spełnia wymagania nawet najsurowszych właścicieli futrzaków. Zapewnia doskonały przewiew, ale jednocześnie chroni przez wiatrem, deszczem i intensywnym promieniowaniem słonecznym. Pies ma w niej dużo miejsca, więc może się wygodnie położyć. Jeśli odepniesz fragment namiotu, wystawi przez dziurę głowę i będzie z zainteresowaniem oglądał świat.

DLA JAKICH RAS JEST PRZYCZEPKA ROWEROWA?

Przyczepka rowerowa dla psów jest uniwersalna. W zależności od wariantu uniesie psa ważącego do 25, 35 lub 45 kg, więc możesz przewozić w niej przedstawiciela każdej rasy: od filiżankowego chihuahua po dobrze zbudowanego owczarka niemieckiego. Dodatkową korzyścią jest fakt, że przyczepka rowerowa sprawdza się równie dobrze przez cały rok i w pasuje do różnych aktywności fizycznych. Wykorzystasz ją podczas jazdy na rowerze, biegania (wymienisz dyszel na duże koło do joggingu), spacerowania (zamontujesz dwa małe koła z przodu). W zimie przyczepka rowerowa umożliwia zamontowanie płoz w miejscu kół. Zajrzyj na wozimysie.pl i obejrzyj najlepsze przyczepki dla psów!