Najlepsze gadżety dla miłośników psów i kotów

Najlepsze gadżety dla miłośników psów i kotów

Jesteś niepoprawnym psiarzem albo kociarzem? Na pewno lubisz otaczać się gadżetami wykorzystującymi Twoje ukochane zwierzaki. Masz już t-shirty, zeszyty, kubki, długopisy, pościel ukazujące je w najlepszej odsłonie. Co jeszcze możesz dołączyć do fustrzastej kolekcji? Dziś podpowiemy Ci, jakie gadżety wpadły nam w oko podczas buszowania po sieci! :-)

Figurki do szklanek, zaparzacze do herbaty

Buszowanie w koto-psich gadżetach zaczęliśmy od kuchni. Zastawa stołowa ze zwierzakami to już oczywistość. Kolejny kubek nie zaskoczy nikogo. Warto więc zawrócić się ku dodatkom. Jedne z najciekawszych to małe figurki psów i kotów, które zawiesza się na krawędzi szklanek, kieliszków bądź innych wąskich naczyń. Łapki nie pozwalają im spaść poza szklankę, ale też nie ma możliwości, że wpadną do napoju. Z kolei do gorących napojów, zwłaszcza herbaty, sprawdzi się zaparzacz w kształcie kota lub psa.

Kolorowe skarpetki w psy i koty

Bluzki, bluzy i sukienki w psy i koty to nic nowego. Zresztą nie wszyscy chcą lub mogą, np. w pracy, nosić aż tak duże znaki miłości do zwierzaków. Zaakcentuj swoją sympatię poprzez drobiazg. Co? Chociażby skarpetki! Obecnie dużą popularnością cieszą się tak zwane "skarpetki nie do pary". Wyróżnia je to, że jedna ma trochę inny wzór niż druga, ale łączą się wspólnym motywem. Przykładowo na jednej skarpecie widać rozbiegane koty goniące włóczki, na drugiej pyszczek kota z bliska. Oczywiście możesz też nosić dwie takie same skarpety w psy i koty.

Gadżety funkcjonalne, elektryczne

Niektóre gadżety z kotami i psami są elektryczne. Tu warto wymienić np. lampkę w kształcie psa, budzik-kota, psie USB, smartwatch z kocim paskiem. Jeżeli chcesz ozdobić zwierzakowo telefon, tablet bądź laptop, lepsze od nalepek, które mogą Ci się znudzić albo uszkodzić delikatną obudowę, nakładki. Silikonowy case na smartfona, etui na tablet, torba na laptopa. Do telefonu możesz też kupić breloczek z psem lub kotem, który podłącza się za pomocą złącza jack.

Warto też pamiętać o gadżetach funkcjonalnych. Przykładem są designerskie legowiska dla psów, które służą naszym czworonogom, ale mogą być też elementem wystroju naszego wnętrza. Niektóre sklepy prowadzą sprzedaż takich łóżek dla psów, które pełnią funkcje zdrowotne dla naszych pupili. Trzy funkcje zamknięte w jednym przedmiocie, a której kobiecie nie spodoba się legowisko w stylu skandynawskim? Świetnie przyozdobi ono nowoczesne lub klasyczne wystroje wnętrz!