WILGOTNE KARMY PURINA, ROYAL CANIN I INNE – KTÓRE WYBRAĆ?

WILGOTNE KARMY PURINA, ROYAL CANIN I INNE – KTÓRE WYBRAĆ?

Planujesz kupić psa? A może chcesz zmienić dietę już posiadanego pupila i wprowadzić do menu karmę pełną wartości odżywczych i witamin? W artykule opisaliśmy popularne karmy wysokiej jakości. Poświęć chwilę i przekonaj się, którą markę warto wybrać. Wypróbuj nawet kilku karm, by sprawdzić, która najlepiej działa na Twojego psa i którą pupil zjada z apetytem.

WILGOTNE KARMY PURINA

Wśród karm dostosowanych do potrzeb zarówno szczeniaków, jak i dorosłych psów znajdują się wilgotne karmy Purina. Można je nabyć w wygodnych saszetkach, dzięki czemu łatwiej odmierzyć psu porcję właściwej wielkości. Zawierają różnego rodzaju mięso, ale także warzywa, np. marchewkę. W karmach znajdują się też ryby, produkty rybne, zboża i składniki mineralne.

Wilgotne karmy Purina zawierają dodatki: jagnięciny, kurczaka, wołowiny. W ofercie firmy znajdziesz produkty stworzone z myślą o szczeniakach, pozwalające im zdrowo się rozwijać.

WILGOTNE KARMY ROYAL CANIN

Nie mniej popularne od wyrobów marki Purina są wilgotne karmy Royal Canin. Zakupisz je w saszetkach, ale również puszkach. Zostały podzielone według rozmiarów psów. W asortymencie Royal Canin znajdziesz np. pasztet dla dorosłych psów rasy jamnik, pasztet dla dorosłych psów rasy chihuahua.

Wilgotne karmy Royal Canin są też dostępne w wariantach "tematycznych". Kupisz karmę dla pupili z tendencją do tycia, karmę dla szczeniaków w formie musu, pełnowartościową karmę dla suk w ciąży i w okresie laktacji.

WILGOTNE KARMY CARNILOVE

Dobre i polecane przez weterynarzy są również wilgotne karmy Carnilove. Stanowią pełnowartościowy posiłek złożony z mieszanych mięs np. kaczki i bażanta, łososia i indyka. Znajdują się w pojemnych puszkach, dzięki czemu wystarczają na dłużej. Karmy dla szczeniaków i psów dorosłych różnią się składem – wybierz właściwą!

Warto zauważyć, że wilgotne karmy Carnilove zawierają... owoce! Przykładowe owoce zastosowane w składzie to: borówka (2%), żurawina (2%), malina (2%).

WILGOTNE KARMY PIPER

Na koniec polecamy popularne wilgotne karmy Piper. Są rozbudowane składy i bogate smaki. Przykładowo karma ma smak dziczyzny i dyni, jagnięciny i marchewki. Wilgotne karmy Piper zawierają do wyrobu ryż lub ziemniaki.